SPECIÁLNÍ NABÍDKA: LEHKÉ A NÍZKÉ PONOŽKY PRO KAŽDODENNÍ AKTIVITY

přispěl Marek Liška

Společnost Bridgedale je hrdá na to, že vyrábí pohodlné a velmi kvaltiní ponožky. Lze říci, že co se týče výroby ponožek, jsou lídry na trhu. Aby si udrželi kvalitu zpracování pravidelně investují do nových zařízení a postupů. Zároveň jim to umožňuje neustále vylepšovat technologie zpracování vláken i samotných ponožek.

Ulovili jsme další perličku u Hanibal.czLehké a nízké ponožky pro každodenní aktivity, které vynikají svou životností. WoolFusion® technologie kombinuje vlnu s umělými vlákny Coolmax® či Endurofil™. WoolFusion® poskytuje nejdelší komfort. Ponožky hřejí, když mají a odvádějí pot, když se hodně potíte. I přes to jsou velmi pohodlné a trvanlivé. Díky tomu je záruka prodloužena na tři roky.

Co na ponožky říkají zákazníci Hanibalu?
„Super ponožky. Před koupí jsem měla zkušenosti s Bridgedale Trail do vysokých ponožek, takže jsem měla vysoká očekávání a ponožky nezklamaly – nohy byli i po črtnáctidenním treku, kdy jsem střídala dva páry těchto ponožek pořád jako v bavlnce – bez puchýřů. Pořizovací cena poměrně vysoká, ale za tu službu, kterou Bridgedale Trail a Trail Light poskytují se pořízení vyplatí. Až tyhle ponožky vynosím, koupím si je rozhodně moc ráda znovu.“

Bridgedale WoolFusion Trail Light Women

Materiál:
42% polyamid (nylon)
38% Nová vlna
19% Endurofil™/po­lypropylen
1% Lycra®/elastan

DALŠÍ MIKROZPRÁVY

AKTUALITA: TESTUJEME ULTRALEHKOU NAFUKOVACÍ KARIMATKU KLYMIT

AKTUALITA: TESTUJEME ULTRALEHKOU NAFUKOVACÍ KARIMATKU KLYMIT

Moc se mi zamlouvá trend ultralehkého vybavení a co může být lepší, než když se vám ozve společnost, která se prodejem takového vybavení zabývá. Firma nám zapůjčila na otestování ultralehkou nafukovací karimatku Klymit V Ultralite SL, abychom si sami mohli fenomén osekávání hmotnosti a minimalistických rozměrů vyzkoušet rovnou v praxi.

AKTUALITA: VÝZNAM DOBRODRUŽSTVÍ VE 21. STOLETÍ

AKTUALITA: VÝZNAM DOBRODRUŽSTVÍ VE 21. STOLETÍ

Exkluzivně jen pro fanoušky mikrodobrodružství sdílíme placený článek Respekt, který si můžete celý zdarma přečíst, od Petr Horký, o významu slova „dobrodružství“ ve 21. století.

AKTUALITA: TESTUJEME MODULÁRNÍ SVĚTLA A MINIMALISTICKOU ČELOVKU

AKTUALITA: TESTUJEME MODULÁRNÍ SVĚTLA A MINIMALISTICKOU ČELOVKU

Do redakce nám dorazilo nové vybavení na test. Společnost Knog nám zapůjčila na otestování modulární světla KNOG PWR s příslušenstvím a minimalistickou čelovku Knog Bandicoot. Vše si nyní osaháváme, zkoušíme a brzy naše poznatky sepíšeme do podrobného testu.

Jsi tady poprvé? Přečti si zde o čem mikrodobrodružství je a dozvíš se, jak již dnes říct ano dobrodružstvím, ať už jsi kdokoliv. Je to pro každého.