VAŠE VZKAZY: MIKRODOBRODRUŽSTVÍ ZNAMENÁ PRO KAŽDÉHO NĚCO TROŠKU JINÉHO

přispěl Marek Liška

Je skvělé vidět, že tento web inspiruje a čte řada čtenářů, které už ani osobně neznáme. Nedávno nám dorazila zpráva od Petry Součkové, která se s námi podělila o její mikropříběh. Je na tom hezké, že Petra i přes svá omezení dokáže vyrazit do přírody, což je jedna z hlavních věcí, které jsem chtěl skrz web mikrodobrodružství proklamovat. Jít ven, jít do přírody, na chvíli vypnout a nechat se „vyléčit“. Jde o to si najít svou cestu, jak si užít svá mikrodobrodružství. Ta cesta existuje pro nás všechny. Jen jí každý máme trošku jinou. Držím palce ať jí najdete jako Petra. Mějte se krásně, a ještě jednou moc děkujeme za zprávu.

Ahojky,
líbí se mi vaše mikrodobrodružství. Nevím jestli to tam taky patří já jezdím do přírody na motokole a elektrokole , ale nespím tam přes noc. Jsem invalidní a energie není nazbyt. Snažím se jezdit i v zimě i když jsem zmrzlík ale to překonávání se je obohacující. Motokolo sestrojil můj táta a párkrát do roka naložíme motokola do auta a vyrazíme někam dál od domova. Jsem už starší 51 let ale příroda je pro mě lék. Máte moc pěkný web a články.

S přátelským pozdravem Petra Součková.

DALŠÍ MIKROZPRÁVY

AKTUALITA: TESTUJEME ULTRALEHKOU NAFUKOVACÍ KARIMATKU KLYMIT

AKTUALITA: TESTUJEME ULTRALEHKOU NAFUKOVACÍ KARIMATKU KLYMIT

Moc se mi zamlouvá trend ultralehkého vybavení a co může být lepší, než když se vám ozve společnost, která se prodejem takového vybavení zabývá. Firma nám zapůjčila na otestování ultralehkou nafukovací karimatku Klymit V Ultralite SL, abychom si sami mohli fenomén osekávání hmotnosti a minimalistických rozměrů vyzkoušet rovnou v praxi.

AKTUALITA: VÝZNAM DOBRODRUŽSTVÍ VE 21. STOLETÍ

AKTUALITA: VÝZNAM DOBRODRUŽSTVÍ VE 21. STOLETÍ

Exkluzivně jen pro fanoušky mikrodobrodružství sdílíme placený článek Respekt, který si můžete celý zdarma přečíst, od Petr Horký, o významu slova „dobrodružství“ ve 21. století.

AKTUALITA: TESTUJEME MODULÁRNÍ SVĚTLA A MINIMALISTICKOU ČELOVKU

AKTUALITA: TESTUJEME MODULÁRNÍ SVĚTLA A MINIMALISTICKOU ČELOVKU

Do redakce nám dorazilo nové vybavení na test. Společnost Knog nám zapůjčila na otestování modulární světla KNOG PWR s příslušenstvím a minimalistickou čelovku Knog Bandicoot. Vše si nyní osaháváme, zkoušíme a brzy naše poznatky sepíšeme do podrobného testu.

Jsi tady poprvé? Přečti si zde o čem mikrodobrodružství je a dozvíš se, jak již dnes říct ano dobrodružstvím, ať už jsi kdokoliv. Je to pro každého.