VAŠE VZKAZY: MIKRODOBRODRUŽSTVÍ ZNAMENÁ PRO KAŽDÉHO NĚCO TROŠKU JINÉHO

přispěl Marek Liška

Je skvělé vidět, že tento web inspiruje a čte řada čtenářů, které už ani osobně neznáme. Nedávno nám dorazila zpráva od Petry Součkové, která se s námi podělila o její mikropříběh. Je na tom hezké, že Petra i přes svá omezení dokáže vyrazit do přírody, což je jedna z hlavních věcí, které jsem chtěl skrz web mikrodobrodružství proklamovat. Jít ven, jít do přírody, na chvíli vypnout a nechat se “vyléčit”. Jde o to si najít svou cestu, jak si užít svá mikrodobrodružství. Ta cesta existuje pro nás všechny. Jen jí každý máme trošku jinou. Držím palce ať jí najdete jako Petra. Mějte se krásně, a ještě jednou moc děkujeme za zprávu.

Ahojky,
líbí se mi vaše mikrodobrodružství. Nevím jestli to tam taky patří já jezdím do přírody na motokole a elektrokole , ale nespím tam přes noc. Jsem invalidní a energie není nazbyt. Snažím se jezdit i v zimě i když jsem zmrzlík ale to překonávání se je obohacující. Motokolo sestrojil můj táta a párkrát do roka naložíme motokola do auta a vyrazíme někam dál od domova. Jsem už starší 51 let ale příroda je pro mě lék. Máte moc pěkný web a články.

S přátelským pozdravem Petra Součková.

DALŠÍ MIKROZPRÁVY

VAŠE VZKAZY: TAKOVOU NOC SI BUDEŠ PAMATOVAT I V SEDMDESÁTI

Jsem moc rád, když kolem sebe vidím lidi, kteří vyrážejí jako Honza Silný, za zážitky ven do přírody. Lokálně přespat na jednu noc ven a to během týdne. Využít ten malý kousek času, který každý máme, abychom zažili něco nezapomenutelného. Něco na co si může člověk vzpomenout i v sedmdesáti, jak krásně Honza ve vzkazu, který nám poslal, shrnuje.

PŘEDNÁŠKA: MIKRODOBRODRUŽSTVÍ NA PRAŠIVÉ

Přijďte si poslechnout Markův příběh jak mu mikrodobrodružství ovlivnila život, proč to dělá, co to mikrodobrodružství vůbec je a zjistěte jak i váš život mohou mikrodobrodružství obohatit.

PRVNÍ VEŘEJNÁ PŘEDNÁŠKA VE FRÝDKU-MÍSTKU JE ZA NÁMI

O víkendu bylo možno vůbec poprvé vidět přednášku o myšlence mikrodobrodružství. Pojato filozoficky, statisticky, motivačně a hlavně to bylo celé zabaleno do osobního příběhu Marek Liška. Díky všem lidem co dorazili.

Jsi tady poprvé? Přečti si zde o čem mikrodobrodružství je a dozvíš se, jak již dnes říct ano svému dobrodružnému já, ať už jsi kdokoliv. Je to pro každého.

TVŮJ POŠTOVNÍ HOLUB

Přiletí ti od nás 1-3x za měsíc email o tom, co je nového na našem webu.

Ať už příběhy mikrodobrodruhů, objektivní recenze na vybavení, nebo všemožné tipy co se můžou hodit.

Nenech si nic ujít. Zanech nám na sebe kontakt a další email co budeme posílat ti přiletí rovnou do tvé schránky. Díky!

Na email jsme ti zaslali email k potvrzení registrace