Pomalý lednový start

Nový rok, nové výzvy. Tou největší v Lednu je pro mě asi najít sílu vyrazit přespat ven do mrazivých teplot. Moc se mi do té zimy nechce. Avšak říkám si, že po fiasku minulý rok, kdy se mi podařilo udělat za celý rok jen dvě mikrodobrodružství, tak musím zmobilizovat všechny své síly a překonat tu pohodlnost. Aby se mi to podařilo, rozhodl jsem se začít tak jednoduše, jak jen to šlo.  

přispěl Marek Liška

Kam se jede

  • Les kousek od domova, kam se dá v pohodě dojit pěšky, bez nutnosti se složitě přepravovat. Volím tuto variantu nejen protože vyrážím sám, ale protože chci začít hodně zlehka. Pomalu a postupně, protože těch mikrodobrodružství letos může být ještě opravdu hodně. A není lepší možnost na začátek, než zvolit něco poblíž domova.

Můj příběh

Tak trochu jiná forma
Protože na tomto reportu, kvůli jeho relativně jednoduchému scénaři, se textově nemůžu moc vyřádit a předat vám tipy na zajímavosti, dech beroucí příběh, rozhodl jsem se jej pojat formou video blogu. Dneska vás tedy ušetřím čtení zdlouhavých řádků a rovnou vás navedu na své video. To jsem točil na svůj osobní YouTube kanál, takže je bráno více zeširoka, aby jej pobrala i široká veřejnost. Za jakýkoliv zpětnou vazbu k videu budu moc rád v komentářích pod článkem.

.

Statistika

VZDÁLENOST

4,6 KM

POČET DNÍ

1

NASTOUPÁNO

16 VM

MISE

PŘESPAT VENKU 

Komentáře

TVŮJ POŠTOVNÍ HOLUB

Přiletí ti od nás 1-3x za měsíc email o tom, co je nového na našem webu.

Ať už příběhy mikrodobrodruhů, objektivní recenze na vybavení, nebo všemožné tipy co se můžou hodit.

Nenech si nic ujít. Zanech nám na sebe kontakt a další email co budeme posílat ti přiletí rovnou do tvé schránky. Díky!

Na email jsme ti zaslali email k potvrzení registrace