SPECIÁLNÍ NABÍDKA: BATOH NA LETNÍ (MIKRO)DOBRODRUŽSTVÍ

přispěl Marek Liška

Ulovili jsme další skvělou nabídku u Hanibal.cz. Sháníš-li středně velký batoh na letní (mikro)dobrodružství, do kterého zabalíš vše potřebné a který se perfektně přizpůsobí tvým zádům, obzvláště jsi-li menšího vzrůstu, tak zpozorni. Poslední kusy námi oblíbeného Lowe Alpine jsou nyní ve výprodeji. Odvětraný přizpůsobivý zádový systém, množství smart kapsiček, čistý design, dvě komory s vrchním a předním vstupem… Co více můžeš chtít. Tak neváhej. 

Lowe Alpine Manaslu ND 55:65

Přední vstup – Do batohu lze kromě klasického vrchního vstupu přes víko využít i přední otvírání. To usnadňuje vstup do spodní části batohu. Zip otvírání je krytý širokou légou a zajištěný kompresními popruhy. Dalším praktickým doplňkem je také odnímatelná přepážka mezi spacákovou a hlavní komorou.
Poutko pro přenášení – Manaslu nabízí dvě hlavní poutka pro manipulaci s batohem. Klasické v zádové části mezi ramenními popruhy a druhé z přední strany. Obě lze použít pro přenášení batohu, nebo různé přichycení batohu.
Vnější popruhy – I přes velikost batohu je praktické mít k dispozici další popruhy pro přichycení bundy nebo karimatky
Kapsy na bederním pásu – Praktická kapsička ideální pro peněženku, mobil nebo jiné drobnosti. Nově je volněji zavěšená, takže se do ní vejde více věcí.
Boční kapsy na láhev – Boční strečové kapsy jsou ideální pro schování láhve nebo jiného materiálu tak, aby byl vždy po ruce.
Objem: 55 + 10 litrů
Váha:
2.2 kg
Délka zad:
38 – 50.8 cm
Materiál:
N6.6 Mini Rip (210D nylon)
Rozměry:
71 X 36 X 29 cm

DALŠÍ MIKROZPRÁVY

AKTUALITA: TESTUJEME ULTRALEHKOU NAFUKOVACÍ KARIMATKU KLYMIT

AKTUALITA: TESTUJEME ULTRALEHKOU NAFUKOVACÍ KARIMATKU KLYMIT

Moc se mi zamlouvá trend ultralehkého vybavení a co může být lepší, než když se vám ozve společnost, která se prodejem takového vybavení zabývá. Firma nám zapůjčila na otestování ultralehkou nafukovací karimatku Klymit V Ultralite SL, abychom si sami mohli fenomén osekávání hmotnosti a minimalistických rozměrů vyzkoušet rovnou v praxi.

AKTUALITA: VÝZNAM DOBRODRUŽSTVÍ VE 21. STOLETÍ

AKTUALITA: VÝZNAM DOBRODRUŽSTVÍ VE 21. STOLETÍ

Exkluzivně jen pro fanoušky mikrodobrodružství sdílíme placený článek Respekt, který si můžete celý zdarma přečíst, od Petr Horký, o významu slova „dobrodružství“ ve 21. století.

AKTUALITA: TESTUJEME MODULÁRNÍ SVĚTLA A MINIMALISTICKOU ČELOVKU

AKTUALITA: TESTUJEME MODULÁRNÍ SVĚTLA A MINIMALISTICKOU ČELOVKU

Do redakce nám dorazilo nové vybavení na test. Společnost Knog nám zapůjčila na otestování modulární světla KNOG PWR s příslušenstvím a minimalistickou čelovku Knog Bandicoot. Vše si nyní osaháváme, zkoušíme a brzy naše poznatky sepíšeme do podrobného testu.

Jsi tady poprvé? Přečti si zde o čem mikrodobrodružství je a dozvíš se, jak již dnes říct ano dobrodružstvím, ať už jsi kdokoliv. Je to pro každého.

TVŮJ POŠTOVNÍ HOLUB

Přiletí ti od nás 1-3x za měsíc email o tom, co je nového na našem webu.

Ať už příběhy mikrodobrodruhů, objektivní recenze na vybavení, nebo všemožné tipy co se můžou hodit.

Nenech si nic ujít. Zanech nám na sebe kontakt a další email co budeme posílat ti přiletí rovnou do tvé schránky. Díky!

Na email jsme ti zaslali email k potvrzení registrace