SPECIÁLNÍ NABÍDKA: ČELOVKA BLACK DIAMOND COSMO 2017

přispěl Marek Liška

Čelovky od Black Diamond si určitě zamilujete. Tak jako jejich akční cenu, kterou jsme pro vás ulovili u Hanibal.cz. Vychytávkou této čelovky je plynulá regulace výkonu, díky které nastavíte světlo přesně tak, jak potřebujete: od 6 do 200 lumenů. Neublíží jí ani nechtěná koupel v řece a také má červené neoslňující světlo pro čtení map, nebo noční focení. Prostě parťák na mikrodobrodružství, jako dělaný.

Čelovka Black Diamond Cosmo 2017

Výkon: 200 lumenů
Hmotnost: 86 gramů (včetně baterií)
Zdroj energie: 3 AAA
Ochrana proti vodě: IPX-8

DALŠÍ MIKROZPRÁVY

VAŠE VZKAZY: TAKOVOU NOC SI BUDEŠ PAMATOVAT I V SEDMDESÁTI

Jsem moc rád, když kolem sebe vidím lidi, kteří vyrážejí jako Honza Silný, za zážitky ven do přírody. Lokálně přespat na jednu noc ven a to během týdne. Využít ten malý kousek času, který každý máme, abychom zažili něco nezapomenutelného. Něco na co si může člověk vzpomenout i v sedmdesáti, jak krásně Honza ve vzkazu, který nám poslal, shrnuje.

PŘEDNÁŠKA: MIKRODOBRODRUŽSTVÍ NA PRAŠIVÉ

Přijďte si poslechnout Markův příběh jak mu mikrodobrodružství ovlivnila život, proč to dělá, co to mikrodobrodružství vůbec je a zjistěte jak i váš život mohou mikrodobrodružství obohatit.

PRVNÍ VEŘEJNÁ PŘEDNÁŠKA VE FRÝDKU-MÍSTKU JE ZA NÁMI

O víkendu bylo možno vůbec poprvé vidět přednášku o myšlence mikrodobrodružství. Pojato filozoficky, statisticky, motivačně a hlavně to bylo celé zabaleno do osobního příběhu Marek Liška. Díky všem lidem co dorazili.

Jsi tady poprvé? Přečti si zde o čem mikrodobrodružství je a dozvíš se, jak již dnes říct ano svému dobrodružnému já, ať už jsi kdokoliv. Je to pro každého.

TVŮJ POŠTOVNÍ HOLUB

Přiletí ti od nás 1-3x za měsíc email o tom, co je nového na našem webu.

Ať už příběhy mikrodobrodruhů, objektivní recenze na vybavení, nebo všemožné tipy co se můžou hodit.

Nenech si nic ujít. Zanech nám na sebe kontakt a další email co budeme posílat ti přiletí rovnou do tvé schránky. Díky!

Na email jsme ti zaslali email k potvrzení registrace