SPECIÁLNÍ NABÍDKA: LEHKÝ STAN PRO 2 OSOBY A 2 VCHODY

přispěl Marek Liška

Ulovili jsme další perličku u Hanibal.cz. 33% sleva za lehký stan pro dvě osoby, se dvěmi vchody, který má normální cenovku přes pět tisíc? To už je solidní slevička a je tu jen pro dva nejrychlejší. 

Stan se snadno staví (potřebuje kotvení) a bude vyhovovat všem turistům, kteří hledají kvalitní lehký stan za dobrou cenu.

Konstrukce zkoseného tunelu znamená maximálně využitý prostor při minimální váze, takže kompletní stan váží 2 kg. Dva široké vchody jsou pohodlné a navíc dobře ventilují a oddalují kondenzaci.

Dva duralové pruty jsou přichyceny z vnější strany k tropiku, můžete tedy stavět celý stan najednou nebo za špatného počasí jeho vnitřní část sbalit zvlášť.

Coshee je řada stanů určená pro trekaře, kteří chtějí kvalitní stan s nízkou váhou a za rozumnou cenu.

Nepřehlédni! Hanibal Outlet. Mega výběr produktů (i zlevněných), na které můžeš získat další dodatečnou slevu 20 %!
Zaprvé je potřeba být členem Hanibal. To vyřešíš jednoduše registrací v eshopu zde. Poté stačí vybrat ze desítek zlevněných kousků zde a potom v košíku zadat slevový kód DOPRODEJ2019.

Wild Country Coshee 2

Hmotnost: 2000 g
Rozměry:
218×140 cm
Počet osob: 2
Vodní sloupec tropika:
4000
Rozměr po sbalení:
42 x 14 cm
Počet vchodů a počet prutů:
2 a 2

DALŠÍ MIKROZPRÁVY

AKTUALITA: TESTUJEME ULTRALEHKOU NAFUKOVACÍ KARIMATKU KLYMIT

AKTUALITA: TESTUJEME ULTRALEHKOU NAFUKOVACÍ KARIMATKU KLYMIT

Moc se mi zamlouvá trend ultralehkého vybavení a co může být lepší, než když se vám ozve společnost, která se prodejem takového vybavení zabývá. Firma nám zapůjčila na otestování ultralehkou nafukovací karimatku Klymit V Ultralite SL, abychom si sami mohli fenomén osekávání hmotnosti a minimalistických rozměrů vyzkoušet rovnou v praxi.

AKTUALITA: VÝZNAM DOBRODRUŽSTVÍ VE 21. STOLETÍ

AKTUALITA: VÝZNAM DOBRODRUŽSTVÍ VE 21. STOLETÍ

Exkluzivně jen pro fanoušky mikrodobrodružství sdílíme placený článek Respekt, který si můžete celý zdarma přečíst, od Petr Horký, o významu slova „dobrodružství“ ve 21. století.

AKTUALITA: TESTUJEME MODULÁRNÍ SVĚTLA A MINIMALISTICKOU ČELOVKU

AKTUALITA: TESTUJEME MODULÁRNÍ SVĚTLA A MINIMALISTICKOU ČELOVKU

Do redakce nám dorazilo nové vybavení na test. Společnost Knog nám zapůjčila na otestování modulární světla KNOG PWR s příslušenstvím a minimalistickou čelovku Knog Bandicoot. Vše si nyní osaháváme, zkoušíme a brzy naše poznatky sepíšeme do podrobného testu.

Jsi tady poprvé? Přečti si zde o čem mikrodobrodružství je a dozvíš se, jak již dnes říct ano dobrodružstvím, ať už jsi kdokoliv. Je to pro každého.