SPECIÁLNÍ NABÍDKA: SÍŤKA PRO PŘÍPRAVU PŘEKAPÁVANÉ KÁVY

přispěl Marek Liška

Ulovili jsme další perličku u Hanibal.cz. Tato sleva tě sice ze židle nevytrhne, ale určitě díky toho si můžeš udělat každé ráno hezčí. Alespoň pokud jsi milovník kávy. Překapávaná káva někde v přírodě není sci-fi, ani pokud řekneme, že vybavení nutné k přípravě překapávané kávy nebude vážit více než 15 g! 15 g! Řeč je o ultralehké síťce GSI Ultralight Java. Při designování překapávacího systému se nedbalo pouze na váhu, ale také na praktičnost. Síťku můžeš schovat pod jakoukoli standardní kartuši od vařiče a nezabere žádné místo v batohu navíc. Síťka je použitelná i bez papírových kávových filtrů.

Hodnocení uživatelů:
***** Katka: „Výborná vychytávka, skvělá káva.“

***** Karolína: „Super drip, skladný, zatím více než nerozbitný. Kávu lze připravovat i bez filtrů, ale proteče trochu rychleji, takže bude slabší než pokud byste použili papírový filtr.“

Pouze tento měsíc!
Nyní navíc pokud se u Hanibal.cz registrujete a nakoupíte alespoň za tisíc korun, ziskáte slevu 100 Kč! Stačí v košíku zadat kód HAPPY_BIRTHDAY. Akce platí do 30. 06. 2019.

GSI Ultralight Java Drip

Použitelné s velikostí filtrů 2 a 4
Hmotnost:
11,3 g
Rozměry:
10,5×10,5×1,3 cm
Materiál:
Nylon, polypropylen

DALŠÍ MIKROZPRÁVY

AKTUALITA: TESTUJEME ULTRALEHKOU NAFUKOVACÍ KARIMATKU KLYMIT

AKTUALITA: TESTUJEME ULTRALEHKOU NAFUKOVACÍ KARIMATKU KLYMIT

Moc se mi zamlouvá trend ultralehkého vybavení a co může být lepší, než když se vám ozve společnost, která se prodejem takového vybavení zabývá. Firma nám zapůjčila na otestování ultralehkou nafukovací karimatku Klymit V Ultralite SL, abychom si sami mohli fenomén osekávání hmotnosti a minimalistických rozměrů vyzkoušet rovnou v praxi.

AKTUALITA: VÝZNAM DOBRODRUŽSTVÍ VE 21. STOLETÍ

AKTUALITA: VÝZNAM DOBRODRUŽSTVÍ VE 21. STOLETÍ

Exkluzivně jen pro fanoušky mikrodobrodružství sdílíme placený článek Respekt, který si můžete celý zdarma přečíst, od Petr Horký, o významu slova „dobrodružství“ ve 21. století.

AKTUALITA: TESTUJEME MODULÁRNÍ SVĚTLA A MINIMALISTICKOU ČELOVKU

AKTUALITA: TESTUJEME MODULÁRNÍ SVĚTLA A MINIMALISTICKOU ČELOVKU

Do redakce nám dorazilo nové vybavení na test. Společnost Knog nám zapůjčila na otestování modulární světla KNOG PWR s příslušenstvím a minimalistickou čelovku Knog Bandicoot. Vše si nyní osaháváme, zkoušíme a brzy naše poznatky sepíšeme do podrobného testu.

Jsi tady poprvé? Přečti si zde o čem mikrodobrodružství je a dozvíš se, jak již dnes říct ano dobrodružstvím, ať už jsi kdokoliv. Je to pro každého.

TVŮJ POŠTOVNÍ HOLUB

Přiletí ti od nás 1-3x za měsíc email o tom, co je nového na našem webu.

Ať už příběhy mikrodobrodruhů, objektivní recenze na vybavení, nebo všemožné tipy co se můžou hodit.

Nenech si nic ujít. Zanech nám na sebe kontakt a další email co budeme posílat ti přiletí rovnou do tvé schránky. Díky!

Na email jsme ti zaslali email k potvrzení registrace