VAŠE VZKAZY: TAKOVOU NOC SI BUDEŠ PAMATOVAT I V SEDMDESÁTI

přispěl Marek Liška

Jsem moc rád, když kolem sebe vidím lidi, kteří vyrážejí jako Honza Silný, za zážitky ven do přírody. Lokálně přespat na jednu noc ven a to během týdne. Využít ten malý kousek času, který každý máme, abychom zažili něco nezapomenutelného. Něco na co si může člověk vzpomenout i v sedmdesáti, jak krásně Honza ve vzkazu, který nám poslal, shrnuje. A co více, když to mohl celé prožít se svou přítelkyní. Nezapomeň se podívat na hezké fotky v galerii níže, které nám Honza se vzkazem zaslal.

Můžeš ji v úterý večer vzít do luxusní restaurace, dát si výborné jídlo a to nejlepší víno nebo sbalit batoh, spacáky, karimatky, koupit pár špekáčků a obyčejné víno v Lidlu. Zapomenout vývrtku a smát se, jak se otevírá láhev trekovou holí, sedět celý večer u ohně a povídat si, usnout pod hvězdami a probudit se kombinací „kouzelný východ slunce/vášnivá pusa od Jimmyho“. Vsadím se, že v tom prvním případě si za rok nebudeš pamatovat jak chutnal ten steak a jestli to Chardonnay bylo suché, nebo polosuché, ale takovou noc si budeš pamatovat i v sedmdesáti. Tu noc a její úsměv na tváři, když tohle všechno zažila úplně poprvé.

DALŠÍ MIKROZPRÁVY

AKTUALITA: TESTUJEME ULTRALEHKOU NAFUKOVACÍ KARIMATKU KLYMIT

AKTUALITA: TESTUJEME ULTRALEHKOU NAFUKOVACÍ KARIMATKU KLYMIT

Moc se mi zamlouvá trend ultralehkého vybavení a co může být lepší, než když se vám ozve společnost, která se prodejem takového vybavení zabývá. Firma nám zapůjčila na otestování ultralehkou nafukovací karimatku Klymit V Ultralite SL, abychom si sami mohli fenomén osekávání hmotnosti a minimalistických rozměrů vyzkoušet rovnou v praxi.

AKTUALITA: VÝZNAM DOBRODRUŽSTVÍ VE 21. STOLETÍ

AKTUALITA: VÝZNAM DOBRODRUŽSTVÍ VE 21. STOLETÍ

Exkluzivně jen pro fanoušky mikrodobrodružství sdílíme placený článek Respekt, který si můžete celý zdarma přečíst, od Petr Horký, o významu slova „dobrodružství“ ve 21. století.

AKTUALITA: TESTUJEME MODULÁRNÍ SVĚTLA A MINIMALISTICKOU ČELOVKU

AKTUALITA: TESTUJEME MODULÁRNÍ SVĚTLA A MINIMALISTICKOU ČELOVKU

Do redakce nám dorazilo nové vybavení na test. Společnost Knog nám zapůjčila na otestování modulární světla KNOG PWR s příslušenstvím a minimalistickou čelovku Knog Bandicoot. Vše si nyní osaháváme, zkoušíme a brzy naše poznatky sepíšeme do podrobného testu.

Jsi tady poprvé? Přečti si zde o čem mikrodobrodružství je a dozvíš se, jak již dnes říct ano dobrodružstvím, ať už jsi kdokoliv. Je to pro každého.

TVŮJ POŠTOVNÍ HOLUB

Přiletí ti od nás 1-3x za měsíc email o tom, co je nového na našem webu.

Ať už příběhy mikrodobrodruhů, objektivní recenze na vybavení, nebo všemožné tipy co se můžou hodit.

Nenech si nic ujít. Zanech nám na sebe kontakt a další email co budeme posílat ti přiletí rovnou do tvé schránky. Díky!

Na email jsme ti zaslali email k potvrzení registrace