PŘÍBĚH: MIKRODOBRODRUŽSTVÍ PŘES TÝDEN? PROČ NE.

Mor, který zaplavuje Českou republiku… Slovní spojení: „Nemám čas!“. Proč tak mnoho lidí nemá čas je otázkou… Proto je skvělé vědět, že se za mikrodobrodružstvím dá vyrazit i v týdnu a využít tak každou píď času, kterou má člověk k dispozici. Zde je krátký příběh Jirky, který se s vámi podělí o svůj příběh a pohled na věc.

přispěl Jirka Menšík

Kousek za domovem, leží pramen Medenice

Je to přesně týden, co jsme o tomto čase podnikli březnové mikrodobrodružství. Nad místem na přespání nebyl moc čas přemýšlet, jelikož já přijel ze školy a Marek z práce. Jako cíl našeho mikrodobrodružství  jsem zvolil pramen Medenice, který leží nedaleko v našich lesích. Noc proběhla v tradičním stylu…opékání párků, pivko a k tomu pozorování noční oblohy. Až na to, že nám místo budíku ve čtyři ráno u stanu štěkal srnec, ale s Markem to ani nehnulo a zase jsem to odnesl já. Ráno jsme se nasnídali, sbalili tábor a oba jsme zase šli zpět k svým životům – škola a práce.

Takto povětšinou vypadají naše tábořiště. Nechybí ohniště s planoucím ohněm, na které připravujeme večeři.

Co jsem tímto článkem vlastně chtěl říct. Přesně o tomhle mikrodobrodružství je. Z hodiny na hodinu si usmyslíte, že půjdete spát ven. Přes týden. Hodíte krosnu na záda a jdete na první místo, co vás napadne. Zabere to minimum času, člověk načerpá novou energii a hlavně vystoupí z komfortní zóny. To je pocit k nezaplacení.

Komentáře

Jsi tady poprvé? Přečti si zde o čem mikrodobrodružství je a dozvíš se, jak již dnes říct ano dobrodružstvím, ať už jsi kdokoliv. Je to pro každého.