Helena Černá

Studentka potravinářské a biochemické technologie

Co pro tebe znamená mikrodobrodružství?

Jako klidnou a vzrušující formu cestování. Člověk se nemusí stresovat, že mu uletí letadlo, nebo že nemá dostatek očkování a směněných peněz. Prostě narve svých pár švestek do batohu, nabalí sváču a vyrazí. A pokud je mikrodobrodruh i cyklista, co se nebojí kopců, tím líp!

Co je pro tebe nejtěžší, než vyrazíš ze dveří?

Nabalit si to všechno jídlo.

Co bys doporučila začínajícímu mikrodobrodruhovi?

Vzít si s sebou jenom to co nutně potřebuje, protože to vše bude minimálně dva dny nosit na svých bedrech. Člověku se stejně ani nechce věřit, jak málo toho k tomu svému životu potřebuje.

RECEPT: ČOČKIN

RECEPT: ČOČKIN

Čočkin sice umřel, ale legenda o jeho čočkovo-těstovinové směsi, kterou zvládnete udělat i v polních podmínkách, přežívá. Vysoký obsah bílkovin a vlákniny zajištěn.

RECEPT: TÁBORNÍCKÉ PALAČINKY

RECEPT: TÁBORNÍCKÉ PALAČINKY

Neznám nikoho, kdo by neměl rád palačinky. Možná to zní nesmyslně, ale i na cestách si klidně můžete dát ke snídani palačinky. Tábornické palačinky.

TIP KAM VYRAZIT: PULČÍNSKÉ SKÁLY

TIP KAM VYRAZIT: PULČÍNSKÉ SKÁLY

Co s volným víkendem? Pokud máte rádi skály, lesy a nebojíte se výšek, pak jsou Pulčinské skály rozhodně jedno z míst, které musíte vidět. V ráji plném mechu a klidu si každý najde to své!

Jsi tady poprvé? Přečti si zde o čem mikrodobrodružství je a dozvíš se, jak již dnes říct ano dobrodružstvím, ať už jsi kdokoliv. Je to pro každého.